Par tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformu Bill.me

 SIA “Limbažu komunālserviss” uzsākusi sadarbību ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformu Bill.me, lai padarītu Jūsu ikdienu ērtāku, izmantojot jaunākās inovācijas norēķinu sistēmā.
 Sākot ar janvāri ir iespējams saņemt rēķinus elektroniski Bill.me rēķinu apkalpošanas platformā. Arī tie klienti, kuri katru mēnesi SIA „Limbažu komunālserviss” iesniedz skaitītāju rādījumus no 20. līdz 25. datumam, to turpmāk varēs ērti veikt tikai šajā platformā.
 
Bill.me platformā iespējams ātri un ērti veikt rēķinu apmaksu ar vienu klikšķi, kā arī pieslēgt automātiskos maksājumus ar Visa vai MasterCard bankas karti. 

Pēc reģistrācijas Bill.me platformā Jums būs iespēja izmantot vairākas priekšrocības tieši Jums izveidotajā “Personīgajā kabinetā”:
Saņemt un pārskatīt rēķinus;
Apmaksāt rēķinu ar vienu klikšķi;
Automātiskā rēķinu apmaksa;
Pārskatīt rēķinu vēsturi;
Operatīvi sazināties ar mūsu atbalsta dienestu;
Nodot skaitītāju rādījumus;
Saņemt atgādinājumus, kad ir izrakstīts jauns rēķins;
Saņemt skaitītāju rādījumu nodošanas atgādinājumus.
* Maksājot ar maksājuma karti, komisija ir 2% apmērā no rēķina summas. 
Informējam, ka visi iepriekšējie rēķinu apmaksas veidi arī būs pieejami. 
 
Datu drošība
Rūpējoties par Jūsu datu drošību, vēlamies informēt, ka rēķinu apkalpošanas platforma Bill.me pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulai un visaugstākajiem maksājumu drošības standartiem. Starptautiskais PCI DSS Level1 sertifikāts un aizsardzības sistēmas SSL, 3D Secure nodrošina nepārtrauktu servisa darbības stabilitāti un jūsu datiem nepieciešamo drošību, ko garantē VISA un MasterCard.

Klientu atbalsts
Ja rodas jautājumi par reģistrāciju Bill.me, lūdzam, rakstīt support@bill.me vai zvanīt uz 66905690.